آخرین مطالب

۷ مطلب در مرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

اشکالی نداره که یه جوون عشق به شهادت داشته باشه. ولی درک نمیکنم چرا همچین آدمی متاهل میشه و بدتر اینکه خیلی ها هم متاهلن هم بچه دار. یعنی به این فکر نمیکنن که بعد از شهادتشون ، چه بلایی سر همسر و فرزندشون میاد؟؟ 


پ ن : این روزا که همه جا حرف از شهدا هست ، بهتره به یاد شهدای بهایی هم باشیم. شهدایی که به خاطر این وطن پرپر شدن ولی به خاطر بهایی بودن ، شهید محسوب نمیشن.

مریمی ...
۳۰ مرداد ۹۶ ، ۱۷:۴۲ ۰ نظر
خیلی خوشبختم که تو رو دارم. 4 ماهه که این حس رو بهم دادی و روز به روزم داره بیشتر میشه. خیلی دوست دارم. خوش به حال من که خاله ی توام. خاله بودن فوق العااااده لذت بخشه:)
مریمی ...
۲۰ مرداد ۹۶ ، ۰۰:۳۶ ۰ نظر
یک نفر برای من توضیح میده که چرا شهدا فقط روی حجاب حساسن و بی حجاب بودن یعنی خون ِ شهدا رو پایمال کردن. یک نفر برای من توضیح بده که چرا شهدا روی فساد ، تزویر ، ریا ، دروغ ، تهمت ، مال حرام ، رانت خواری و بی توجهی به مشکلات مملکت حساس نیستن و تنها دغدغشون حجاب نداشتن ِ خانوماس. 
مریمی ...
۰۴ مرداد ۹۶ ، ۱۲:۱۴ ۰ نظر

پسری که نمیتونه درس بخونه و نان آور ِ خانواده س ،  دختری که تو یه نقطه ی دورافتاده زندگی میکنه و تو سن کم ، مجبورش میکنن به ازدواج با یه مرد 70 - 60 ساله ، خونواده ای که مریض دارن و پول درمانش رو ندارن ، جوون تحصیلکرده ای که دنبال کار میگرده ولی پارتی نداره و خیلی از آدمهای دیگه با مشکلات مشابه ، مسلما چون ژن ِ خوب ندارن به این حال و روز افتادن. اصلا فکر نکنید که سیاستهای حکومتی و دولتی ، شرایط اجتماعی ، جغرافیایی ، فرهنگی و اقتصادیمون مشکل داره هااا ، نه مشکل فقط ژنتیکه و نداشتن ِ ژن ِ خوب. خدا هم همه ی ژنهای خوب رو در اختیار عده ی محدودی از افراد جامعه قرار داده و خب از قدیم هم گفتن ( تا کور شود هر آنکه نتواند دید ).* عنوان پست برگرفته از سخن آقای حمیدرضا عارف میباشد.

مریمی ...
۰۳ مرداد ۹۶ ، ۲۱:۵۳ ۱ نظر

انتظار داری مردم بهت محبت کنن ، بهت احترام بذارن ولی خودت سر سوزنی به بقیه احترام نمیذاری. این حجم از خودخواهی و پر توقعی برام قابل درک نیست. همیشه هم طلبکاری و جوری با مردم حرف میزنی که انگار حقتو خوردن و نذاشتن به جایی برسی. خوشحالم که ازت دورم. امیدوارم روزی برسه که این اخلاق بدتو کنار بذاری. 

مریمی ...
۰۳ مرداد ۹۶ ، ۱۷:۳۶ ۰ نظر

بحث سر این نیست که تو چرا موافق ازدواجی و من مخالف. مشکل از جایی شروع میشه که تویی که موافق ازدواجی و چند ماه از ازدواجت گذشته ، لا به لای حرفات مدام حرف از خواستگار و ازدواج بزنی و اعصاب منو به هم بریزی. و بدتر اینکه نظر و دغدغه ی منو مسخره کنی و حرفهایی بزنی که پشیمونم کنی از اینکه باهات در ارتباطم. فاتحه ی بعضی از رفاقتها رو باید خوند. 

مریمی ...
۰۳ مرداد ۹۶ ، ۱۶:۵۹ ۰ نظر
 خیلی زشته که پشت سر دوست صمیمیت حرف میزنی. شما جونتون به جون هم بسته بود ، کلی راز و خاطره و خنده و شادی با هم داشتین. رفاقت حرمت داره ، تحت هیچ شرایطی نباید راز ِ دوستت رو به بقیه بگی یا پشت سرش حرفی بزنی که کلا دروغه. به خدا فهمیدن این قضیه سخت نیست. به فکر آبروی دوستت باش و شعورتو بیشتر کن لطفا...
مریمی ...
۰۳ مرداد ۹۶ ، ۱۶:۴۸ ۰ نظر